ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

На Днепропетровщине предлагают гранты на развитие эко-бизнесаУ центрі інновацій SPACE HUB презентували програму «GreenStart». Вона передбачає надання грантів для створення і розвитку бізнесу у сфері зеленої економіки.

 

Пресс-служба областного совета сообщила:

З 1 лютого розпочнеться відбір проектів, шість з яких протягом року у ході 6 хакатонів зможуть розробити свої еко-start-up, написати бізнес-плани та отримати гранти від фонду «SPACE HUB», приватних інвесторів та грантових програм. Робота підтримується проектом GIZ «Green Economy Programme». Про це розповів керівник SPACE HUB Максим Ткаченко.

Координатор проекту «GIZ Green Economy Programme» Ірина Брижань впевнена, що проект матиме успіх на Дніпропетровщині , адже у нашому регіоні добре налагоджена співпраця на рівні влада-бізнес-гро мадськість, і кожна сторона розуміє необхідність реалізації еко-програм і переведення свого бізнесу у еко-вектор.

Партнерами проекту також виступають Дніпропетровська обласна рада, департамент екології Дніпропетровської ОДА, Дніпропетровська торгово-промисло ва палата, клуб підприємців Дніпропетровщини, бізнес-інкубатор «INNOVATION BOX», ряд громадських організацій та підприємств.

30.01.2016