ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В январе по контракту стали военнослужащими 100 днепропетровцевОб этом сообщили из ОГА и пригласили всех желающих в военкомат, чтобы зарабатывать от 7 до 12 тысяч гривен в месяц

 

У 2015-му до лав Збройних Сил України приєдналися понад тисячу чоловіків Дніпропетровщини, а за перший місяць цього року – вже більше 100. Набір на військову контрактну службу триває, повідомляють в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ОДА.

Відповідно до законодавства, ті, хто вже був у зоні АТО, можуть заключати договори на власний розсуд – на півроку, рік чи три. «Новенькі» ж підписують документ одразу на три роки служби.

Збройні Сили України гарантують стабільну зарплату – від 7 тисяч до 12 тисяч гривень на місяць, виплати на оздоровлення, вирішення соцпитань тощо.

Військовослужбовці можуть вільно обирати місце та умови служби по всій країні та здобувати заочну вищу освіту за рахунок Міноборони. Також їм надається обов’язкова щорічна відпустка на 30 днів та додатковий відпочинок для навчання, творчості тощо. Солдати Збройних Сил країни мають право й на безкоштовне медобслуговування, отримання житла, пенсію після 25 років вислуги та інше.

Щоб стати до лав Збройних Сил України потрібно звертатися до місцевих військкоматів.

Подробиці можна дізнатися в обласному військовому комісаріаті – вул. Шмідта,16, тел. (056)745-24-17, 770-83-76.

31.01.2016