ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Что вы знаете о «Паганіні у спідниці»? А она едет к нам в Днепропетровск!Об этом предупредили из профильного департамента ОГА

 

Скрипачці Богдані Півненко видатні композитори присвячують концерти і довіряють виконання своїх прем’єрних творів. Вона — одна з ключових фігур української сучасної класичної музики. Цього тижня заслужена артистка дасть концерт у дніпропетровській філармонії. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Солістка, яку називають «українським Паганіні у спідниці», народилася в Харкові. Тут проявився і талант. Юну скрипачку запросили продовжити навчання в Києві. Удосконалення виконавської майстерності проходило в Національній музичній академії ім. П. Чайковського.

Серед нагород Богдани Півненко — Міжнародний конкурс інтерпретаторів-інструменталістів, Міжнародний конкурс ім. Н. Лисенка і Національна програма «Нові імена України». З 2000 по 2004 рік Богдана Півненко була концертмейстером державного камерного ансамблю «Київські солісти», у складі якого представляла українську культуру на міжнародних конкурсах і фестивалях.

Зараз солістка виступає з провідними камерними та симфонічними оркестрами України. З гастролями об’їздила майже весь світ. Скрипачка має власні музичні проекти та бере активну участь у музичному житті країни. Вона – член журі багатьох Міжнародних конкурсів і викладає в Національній музичній академії ім. П. Чайковського.

У Дніпропетровську Богдана Півненко зіграє 4 лютого. У програмі – Скорик, Лятошинський, Чайковський. Концерт відбудеться в філармонії за адресою: вул. Леніна, 6. Телефони для довідок: (056) 372-96-40, (056) 372-96-20.

01.02.2016