ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В Днепропетровске уникальный концерт классической музыки — детей до 5 лет приглашают на сценуНа концерт – у повзунках: послухати класичну музику запрошуються малюки

 

Дітлахів долучають до класики. Для них на сцені Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики звучатимуть мелодії Баха, Моцарта, Вівальді, Бетховена, Чайковського. Вікових обмежень немає. Класика буде корисною навіть для тих, хто ще в повзунках. Про це повідомили в управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА.
Концерт розрахований на маленьких. Тим, кому до п’яти, можуть поринути у звуки класики прямо на сцені.

Такі зустрічі Будинок органної та камерної музики організовує вже другий рік поспіль. Артисти кажуть, що концерти користуються неабиякою популярністю.

Як свідчать психологи, сприйняття дітей активізується ще в лоні матері. Уже з цього часу у малюків розвивається емоційна чутливість. Тому постійне прослуховування музики сприяє розвитку творчих здібностей, творчої уяви, уваги й інтелекту.

Крім того, музика відновлює енергетичну рівновагу і покращує здоров’я. Тож, чаруючий світ музичної палітри піде на користь і батькам.

На маленьких поціновувачів класики чекають кожної першої неділі місяця за адресою: Дніпропетровськ, пр. Калинина, 66, тел.: 374-05-52, (097) 589-35-76. Початок об 11.00.

02.02.2016