ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В облздраве отрапортовали, что с эпидемией гриппа почти поконченоПравда, в Царичанке болеют активней, чем в Терновке…

Мешканці Дніпропетровщини стали менше хворіти на грип та застуду. За останні сім днів до лікарів звернулося трохи більше 35 тисяч людей. Це на тисячу менше, ніж тижнем раніше, повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Лугова.

Та додала: слід уважно ставитися до власного здоров’я. При найменшому нездужанні – хутко до лікаря.
Найбільше людей хворіє в Новомосковську, Орджонікідзе, Павлограді, Новомосковському, Петропавлівському, Покровському, П’ятихатському, Юр’ївському та Царичанському районах. Натомість в Криворізькому, Дніпропетровському районах та Тернівці ситуація протилежна. Тут рівень захворюваності зовсім незначний.
«За перший тиждень лютого у нас було понад 35,2 тис. звернень з приводу грипу та ГРВІ, тижнем раніше — 36,4 тис. Менше стали нездужати діти. Потроху рівень захворюваності на Дніпропетровщині йде на спад», — повідомила Олена Лугова.
Щоб не захворіти на грип треба частіше мити руки, провітрювати приміщення, робити вологе прибирання, правильно харчуватися, тепло одягатися та уникати стресів. При перших ознаках застуди чи грипу треба залишитися вдома та викликати лікаря.
«Лікарні області, які приймають людей з грипом, забезпечені противірусними препаратами. Вони надаються пацієнтам безкоштовно. Своєчасне звернення за медичною допомогою дає можливість швидко зупинити хворобу та уникнути важких ускладнень», — сказала заступник директора департаменту.

10.02.2016