ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

На Днепропетровщине — полмиллиона нищих семейБлагодаря «успехам» правительства Яценюка, 430 тысяч семей вынуждены оформить субсидию, поскольку не в состоянии платить по тарифам ЖКХ

 

На Дніпропетровщині субсидію призначено майже 430 тис. родин. З них цьогоріч за такою держдопомогою звернулися 42 тис. сімей, повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Опалювальний сезон добігає кінця, тому бажаючих оформити субсидію останнім часом трохи поменшало. Протягом останнього тижня до управлінь соцзахисту надійшло 7 тис. заяв. Загалом таку держдопомогу в області сьогодні отримують майже 430 тис. сімей», – розповів Валентин Резніченко.

Субсидія призначається на рік, та розраховується окремо – на опалювальний та неопалювальний періоди. Нараховується вона з першого числа того місяця, у якому подано заяву.

Отримати таку держдопомогу просто. Потрібно подати до свого управління соцзахисту лише два документи – заяву і декларацію про доходи. Це можна зробити через Інтернет, принести самостійно чи надіслати поштою.

«Причинами для відмови можуть бути доходи, що не відповідають нормам для призначення субсидії, відсутність реєстрації чи разова покупка товару вартістю понад 50 тисяч гривень. Проте у випадку з останнім кожне звернення розглядається індивідуально. У нас був випадок, коли родина витратила велику суму на придбання інвалідного візочка. Це було життєво необхідно, тому держдопомогу призначили», – зазначила начальник управління соцзахисту облдержадміністрації Олександра Довидовська.

14.02.2016