ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Из горсовета сообщили, что горожане преждевременно утратили бдительность

свиренко

Містян закликають уважно ставитись до підозрілих, залишених без нагляду пакунків, валіз, сумок та інших предметів

За інформацією Управління Служби безпеки України у Дніпропетровські й області у регіонах держави зберігається висока вірогідність вчинення терористичних актів.

Крім того зазначається, що пильність громадян щодо виявлення сторонніх і підозрілих предметів є недостатньою.

Тож у департаменті взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуацій міської ради закликають городян уважно ставитись до підозрілих, залишених без нагляду пакунків, валіз, сумок та інших предметів, а також нагадують основні правила дій у разі виявлення підозрілого, вибухонебезпечно го або потенційно вибухонебезпечно го предмету.

«При виявленні підозрілих предметів та речей не чіпайте їх і не намагайтеся розібрати. Негайно повідомте в найближче відділення поліції, у військкомат, органи місцевої виконавчої влади, підрозділ ДСНС, або за телефонами «101», «102». Пам’ятайте, що правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самостійно, оскільки це може призвести до трагічних наслідків», — йдеться у зверненні департаменту.

20.02.2016