ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Председатель сельсовета на Днепропетровщине остался без мздыВикрито голову сільради під час одержання 8000 доларів США та 8000грн хабара

 

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно з працівниками Національної поліції в області під час одержання неправомірної вигоди викрито голову однієї з сільських рад Криворізького району (ч.3 ст.369 КК України).

Встановлено, що вказана особа отримала від громадянина неправомірну вигоду в сумі 8000 доларів США та 8000 грн. за прийняття рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою і узгодження питань затвердження проектної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення сільського господарства. Службовець пообіцяв прийняття позитивних рішень радою та державними установами.

Наразі вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні вказаного злочину та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Дніпропетровсько ї області.

 

Прес-служба прокуратури області

26.02.2016