ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Поспешите — успеете бесплатно проверить зрение (адреса)У Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою дніпропетровців запрошують перевірити зір

 

Протягом цього тижня містяни можуть отримати консультації офтальмологів у міській лікарні  №8. Окрім того, перевірити внутрішньоочний тиск можна у кожному медичному закладі. Перевірятимуть тиск також і у торгівельних центрах. Зокрема, 10 березня з 10.00 до 15.00 у ТЦ «Славутич», а 12 березня – у той же час у ТЦ «Материк».

Лікарі нагадують мешканцям міста, що глаукома – це хвороба, пов’язана з підвищеним внутрішньоочним  тиском, яка призводить до загибелі зорового нерва. Якщо не лікуватися, хвороба може призвести до абсолютної сліпоти. На ранніх стадіях глаукома протікає майже без симптомів. Іноді у хворого виникає відчуття важкості в очах чи головний біль у лобно-скроневій області. З часом у нього звужується поле зору, з’являється відчуття, ніби він  дивиться  в бінокль. Зазвичай, за допомогою до лікарів  люди звертаються, коли зір втрачено майже повністю. Щоб уникнути хвороб із зором, усім людям старше 40 років необхідно раз на рік відвідувати офтальмолога. Особливо уважними слід бути тим, хто хворіє на цукровий діабет, атеросклероз,  має спазми судин, або ендокринні патології. Таким людям  краще контролювати внутрішньоочний тиск починаючи з 30 років.

09.03.2016