ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Хотите что-то продать днепропетровской ОГА? Загляните в интернетПлани з держзакупівель Дніпропетровської ОДА відтепер в Інтернеті, — Валентин Резніченко

Дніпропетровська ОДА переводить всі плани з держзакупівель у режим онлайн. Що, скільки та на яку суму планує придбати ОДА та її структурні підрозділи відтепер можна дізнатися на zakupivli.gov.ua. Сайт працює в тестовому режимі та вже має відомості про 11 тисяч закупівель на понад 1,1 млрд. грн. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Як і обіцяли, крок за кроком переводимо бюджет регіону в електронний формат. Наразі вже всі структурні підрозділи та підпорядковані комунальні підприємства ОДА оприлюднили в мережі плани закупівель на 2016 рік. Це 11 тисяч лотів на понад 1,1 млрд. грн. Плани уточнюються. За нашими оцінками до кінця року сума закупівель зросте до 2,5 млрд. грн.», — наголосив Валентин Резніченко.
Всю інформацію про плани з держзакупівель ОДА та підпорядкованих їй організацій можна знайти на zakupivli.gov.ua. Цей сайт – частина програми «Парус-Бюджет», якою нещодавно почали користуватися в ОДА. У ній автоматизована кожна стадія — від планування закупівлі до підготовки договору з конкретним постачальником. У систему вже заведена повна інформація про всіх розпорядників коштів обласного бюджету. До неї підключені структурні підрозділи ОДА та 185 комунальних підприємств.
У планах інтегрувати програму «Парус-Бюджет» з ProZorro. Незабаром всі закупівлі, що запланували в ОДА або підпорядкованих їй підприємствах, будуть доступні й на ProZorro. Вони автоматично розсилатимуться всім підприємцям, зареєстрованим в системі електронних торгів.
Вже півроку ОДА працює в системі електронних торгів ProZorro. Тут є інформація про всі проведені торги, а також про ті, що йдуть зараз. На сьогодні Дніпропетровська область зареєструвала в ProZorro 10,7 тисяч лотів на 355 млн. грн. Планова економія за ними – майже 38,7 млн. грн.

10.03.2016