ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Апелляция не помогла убийце бабушкиПрокуратура в апеляції відстояла покарання у вигляді 9 років позбавлення волі для людини, яка до смерті забила 83-річну жінку

 

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав вимоги прокуратури області та скасував вирок суду першої інстанції в частині призначеного покарання підсудному за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої).

Так, подія сталася в м.Нікополі у травні 2015 року. Між матір’ю та 35-річним сином виникла сварка, в яку втрутилась 83-річна жінка, яка мешкала разом з ними, зробивши чоловікові зауваження. Будучи у стані наркотичного сп’яніння, зловмисник наніс понад 12 ударів руками, ногами та дерев’яною палицею по тілу прикутої до ліжка жінки. Від отриманих травм потерпіла померла.

Крім того, ще у грудні 2014 року чоловік був засуджений за спричинення своїй дружині умисних легких тілесних ушкоджень (ч.1 ст.125 КК України) до штрафу в розмірі 850 грн., який ним так і не було сплачено.

Нікопольським міськрайонним судом його засуджено до 7 років позбавлення волі та 850 грн. штрафу. Проте вказане рішення було оскаржено прокуратурою через його м’якість.

Апеляційний суд Дніпропетровсько ї області погодився з доводами державного обвинувачення та призначив зловмиснику покарання за сукупністю вироків у вигляді 9 років позбавлення волі та 850 грн. штрафу.

 

 

Прес-служба прокуратури області

10.03.2016