ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Днепропетровские фининспекторы проверили за два месяца 25 предприятий и организаций, в 23 из них — нарушения!Фінінспектори Дніпропетровщини протягом січня-лютого 2016 року забезпечили відшкодування втрат на суму 4,9 млн грн

 

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровські й області упродовж січня-лютого 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 4,9 млн грн. Відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму понад 3,4 млн грн.

Загалом 25 підприємств, установ і організацій були охоплені ревізіями, перевірками державних закупівель, з яких у діяльності 23 виявлено фінансові порушення.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 18 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів розпочато 2 досудові розслідування.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 11 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках.

За порушення фінансової дисципліни 30 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності , 10 – до дисциплінарної та матеріальної.

 

Прес-служба

Держфінінспекції в Дніпропетровській області

11.03.2016