ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Горсвету нужно 500 миллионов, решили дать — 45Пресс-служба горсовета сообщила:  на реконструкцію освітлення планують виділити 45 мільйонів гривень

 

«Минулого року ця сума була 20 мільйонів. Плануємо, що завдяки збільшеному фінансуванню комунальне підприємство «Міськсвітло» зможе зробити капітальні ремонти та встановити вуличне освітлення, де його не було взагалі», — сказав  під час засідання голова комісії з питань житлово-комуналь ного та дорожнього господарства Дмитро Безуглий.

Він зазначив, що сьогодні представники комунального підприємства «Міськсвітло» презентували програму оновлення мереж освітлення. У попередньому розрахунку реалізація програми обійдеться у 500 мільйонів гривень. На виконання програми комунальники планують долучити кошти інвестиційного фонду або ж взяти кредит у банку. Члени профільної комісії вирішили винести обговорення зазначеної програми на сесію міськради. До того, як питання вирішиться, депутати запропонували розділити програму на дві частини, в рамках вже існуючого фінансування. Таким чином, частина коштів піде на встановлення енергозберігаюч х ламп на центральних проспектах. Іншу частину коштів направлять у райони, в яких ніколи не було зовнішнього освітлення – встановлять опори та натрієві лампи, які згодом замінять на енергозберігаючі .

Загалом, на всю галузь комунального господарства із міського бюджету планують виділити близько мільярда гривень.

14.03.2016