ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В Днепропетровске научились подделывать под импортные товарные марки не только сигареты и алкоголь, но даже… семена!СБУ викрила підпільне виробництво відомих марок посівних культур

 

 

Співробітники Служби безпеки України спільно з фіскальною службою виявили у передмісті Дніпропетровська підпільний міні-завод з виготовлення фальсифікованого насіння посівних зернових та технічних культур відомих світових марок.

Нелегальне виробництво організатори приховали в одному з приміщень у промисловому районі. Замовлення на продукцію вони приймали виключно через Інтернет та забезпечували клієнтам безкоштовну адресну доставку, на заводі працювали лише наймані працівники. Співробітники спецслужби з’ясували, що фальсифікатори майже рік поставляли насіння фермерським господарствам по всій території України.

Під час обшуків правоохоронці виявили значну кількість підробленої продукції. За попередніми оцінками фахівців, вартість такої кількості справжнього насіння становить майже п’ять мільйонів гривень. На виробництві також вилучено пакувальний матеріал та обладнання для фасування, змішування та фарбування зерна, фінансову документацію і печатки підприємств, що були задіяні в реалізації фальсифікованої продукції.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 205 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності організаторів нелегального бізнесу.

 

Прес-центр СБ України

23.03.2016