ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Дети из 15 областей Украины и Венгрии покажут в Днепре цирковое шоуВ Дніпропетровському  цирку відбудеться  VІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ТА ЮНАЦЬКОГО ЕСТРАДНО-ЦИРКОВОГО МИСТЕЦТВА «ЯСКРАВА АРЕНА ДНІПРА – 2016»

 

Позмагатися у майстерності за звання найкращого на професійній арені зберуться близько 300 юних майстрів циркового мистецтва з 15 областей України (представлені Київська, Запорізька, Чернівецька, Львівська, Полтавська, Миколаївська, Харківська, Херсонська, Донецька, Чернігівська, Хмельницька, Полтавська, Житомирська, Одеська та власне Дніпровська області) та сусідньої Угорщини.

Протягом двох днів учасники конкурсу демонструватимут ь свої таланти та уміння у традиційних циркових жанрах: повітряна і партерна гімнастика, жонглювання, еквілібр, каучук, акробатика, дресура тварин, клоунада, фокуси та ілюзія. Більшість юних артистів вперше отримає можливість виступити на професійному цирковому майданчику перед кількатисячною аудиторією. Глядачами конкурсного перегляду стануть школярі та діти соціально незахищених категорій.

Оцінювати учасників будуть заслужені діячі культури і мистецтв України та Угорщини:

Владислав Вікторович Корнієнко, м. Київ

Голова журі, Ректор Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавств а, професор, член Національної спілки театральних діячів України, Асоціації діячів естрадного мистецтва України.

Тетяна Михайлівна Шабатько, м. Дніпро

Заслужена артистка України, заступник директора Дніпропетровсько го державного цирку.

Світлана Михайлівна Добровольська, м. Київ

Заслужена артистка України, заступник начальника відділу формування циркових програм та художньо-творчої роботи ДП «Державна циркова компанія України».

Євген Петрович Овчаренко, м. Харків

Директор-художні й керівник ДП «Українська творча дирекція з підготовки циркових атракціонів та номерів» (1991-2015 рр.)

Брігітта Бан, м. Будапешт, Угорщина

Заступник директора Школи циркових мистецтв ім. Імре Бароша.
Також почесною гостею фестивалю стане Людмила Олексіївна Шевченко (м. Київ, Народна артистка СРСР, Народна артистка України, директор, художній керівник національного цирку України)

ПРОГРАМА:

9.12 І конкурсний день

11:15-18:00 Перегляд конкурсних номерів

10.12 ІІ конкурсний день

10:15 – 21:00 Продовження конкурсного перегляду

11.12 День ГАЛА-вистав

12:00 – 14:00 І Гала-вистава

14:00-15:30 Перерва

16:00-18:00 ІІ Гала-вистава

18:00 Церемонія нагородження учасників фестивалю

За підсумками конкурсу кращі номери будуть відібрані міжнародним журі для участі в двох повноцінних циркових Гала-виставах, які відбудуться на арені Дніпропетровсько го державного цирку в неділю 11 грудня 2016 р. о 12:00 та 16:00. Шоу обіцяє бути яскравим, феєричним і унікальним, тож організатори запрошують маленьких та дорослих жителів Дніпра завітати на свято дитячої творчості та наяву переконатися, яких результатів можна досягти на цирковій арені в дуже юному віці.

За підсумками конкурсу всі учасники отримають пам’ятні призи від організаторів і партнерів фестивалю, а найталановитіший учасник здобуде найвищу нагороду – Гран-прі фестивалю.

Організатором заходу виступає громадська організація «Яскрава країна», Директором фестивалю та Головою Правління ГО «Яскрава країна» є Обласова Ольга Ігорівна.

10.12.2016