ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Прокуратура в Днепре добилась возвращения земельного участка за долг в… 1400 гривенУ Дніпрі за втручання прокуратури територіальній громаді міста повернуто земельну ділянку вартістю майже 29 млн грн

 

У березні 2017 року реально виконано рішення господарського суду Дніпропетровської області за позовом Дніпропетровсько ї місцевої прокуратури №1 в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про розірвання договору оренди земельної ділянки вартістю майже 29 млн грн та зобов’язання її повернути територіальній громаді міста.

Встановлено, що у 2001 році між міськрадою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки площею майже 2,6 га для фактичного розміщення виробничої бази. Через систематичну несплату орендної плати за землю станом на травень 2016 року у підприємства виник податковий борг у розмірі понад 1,4 тис грн.

Наразі за втручання прокуратури договір оренди розірвано, а вказану земельну ділянку вартістю майже 29 млн грн вже повернуто територіальній громаді міста.

 

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

16.03.2017