ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Дороги в стране закончились и автомобили… пересели на поездаПеревезення автомобілів спецвагонами Придніпровської залізниці в 2017 році зросли в 1,3 разу

 

У січні-лютому 2017 року у спеціальних вагонах-автомобі левозах придніпровські залізничники перевезли 1026 автомобілів, що в 1,3 разу перевищує аналогічні показники минулого року.

Найбільш популярним напрямком залізничних подорожей разом зі своїм автомобілем і цього року залишався західний: з Дніпра до Львова та зворотно за двомісячний період було транспортовано 551 легковик. У столичному напрямку і зворотно за цей час перевезли 329 авто, до Одеси та зворотно – 146.

Слід зазначити, що попит на перевезення автомобілів залізницею у поточному році зріс на всі напрямки: львівський – на 4%, київський – на 29%, одеський – майже вп’ятеро (торік відповідно перевезено 519, 256 та 31 авто, дані «туди-зворотно») .

Нагадаємо, що вагони-автомобіл евози на Придніпровській залізниці курсують у складі трьох пасажирських поїздів – № 79/80 Дніпро – Київ – Дніпро (відправлення з Дніпра щовівторка, щочетверга та щосуботи); № 41/42 Дніпро – Трускавець – Дніпро до станції Львів (відправлення з Дніпра щовівторка, щочетверга та щосуботи); № 63/64 Дніпро – Одеса – Дніпро (відправлення з Дніпра та Одеси через день).

Користуючись послугою перевезення легкового автотранспорту залізничними спецвагонами, пасажири отримують можливість пересуватися на значні відстані в комфортних умовах, зберігаючи ресурс свого автомобіля. Вони також гарантовано отримують квитки (не більше чотирьох) на поїзд, у складі якого курсує автомобілевоз. За завантаженням, вивантаженням і схоронністю автотранспортног о засобу дорогою слідкує провідник спецвагона.

Вартість перевезення автомобіля – від 390 грн за тонну ваги. Оформити замовлення можна цілодобово в багажному відділенні вокзалу Дніпро-Головний. Телефони для довідок –  (056)793-52-62 т а (056)793-52-96 .

16.03.2017