ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Студенты истфака ДНУ решили удивить город «днем факультета» на свежем воздухе18 травня о 15:30 наші студенти і викладачі зберуться біля Історичного музею для святкування «Дня Історичного факультету 2017»

Особливість цьогорічного заходу в тому, що ми вирішили відзначити його по-особливому, змінивши формат.
Так сталося, що дата нашого заходу збігається з не менш важливим Днем вишиванки і Всесвітнім Днем музеїв. Тому історики Дніпра вирішили поєднати цю трийку радісних ,весняних свят.

Програма нашого заходу буде складатися з:
— (15:35) покладання квітів до пам’ятника нашому попереднику, великому історику, співвітчизнику -Д.І.Яворницькому
— (15:40) святкової ходи студентів і викладачів ІФ у вишиванках та костюмах історичних героїв, так звана костюмована хода. Вона проходитиме від музея до парку ім.Шевченко.
Такий захід зможе привернути увагу до історичного минулого країни та підняти настрій як учасникам ходи, так і їх оточенню. Адже коли можна побачити посеред вулиці рідного міста гусара чи східну принцесу?
— (16:00) концерту української пісні на свіжому повітрі.
Ми вирішили вийти за стіни навчальних аудиторій та Палацу культури ДНУ, щоб подарувати свої пісні і радість всім охочим.

Такий формат Дня факультету — новаторство для ВНЗів міста. Та ми сподіваємось, що він знайде підтримку серед інших студентів та пробудить інтерес до істориків, Дня вишиванки та Всесвітнього Дня музеїв.

 

Рада студентів історичного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара

14.05.2017