ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

За здоровьем в Бердянск!Тенденції останніх років показують, що Україна стає перспективним ринком для медичного й оздоровчого туризму, завданням якого є лікування або профілактика різних захворювань

 

Бердянськ має значний потенціал для розвитку в’їзного і внутрішнього медичного і оздоровчого туризму. Наші здравниці мають багаторічний досвід ефективного лікування і реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, органів травлення, проблемами у сфері гінекології, пульмонології тощо.

Усім бажаючим в Бердянську запропонують різноманітні оздоровчі та лікувальні тури. Наші фахівці підберуть індивідуальний варіант, що буде найкращим як для вирішення конкретної проблеми, так і з точки зору фінансових можливостей пацієнта.

Чим же зайнятися в міжсезоння в Бердянську? Звичайно ж, своїм здоров’ям!

Більшість туристів Бердянська обирають санаторно-курортне лікування, оскільки воно засноване на широкому застосуванні природних цілющих факторів. Відомий курортолог, професор А.А. Корнілов, вивчаючи бердянський клімат, дійшов висновку, що саме унікальні природні умови є основною перевагою Бердянська як курортного й оздоровчого центру. Адже тут поєднуються два ландшафтні елементи — степ (з півночі) та море (з півдня). Саме тому повітря у Бердянську відчутно багате озоном, трохи вологе, сповнене ароматом степових квітів з тонким присмаком йоду. Таку ноту в цю унікальну композицію вносить Азовське море. Проте це далеко не увесь його внесок у створення іміджу Бердянська як центру медично-оздоровчого туризму. Азовське море — одне з найспокійніших морів світу, адже глибина його не перевищує 13,5 м, а середній показник ще менший, приблизно 7,4 м.

Ще одним важливим природним фактором, що надає Бердянську як оздоровчому центру неабияку перевагу перед іншими подібними курортами, є лікувальні грязі бердянських лиманів. Компреси, ванни та інші процедури з лікувальними грязями поліпшують кровообіг, розширюють судини, покращують лімфообіг, метаболізм, прискорюють окислювально-відновлювальні процеси та поліпшують дихання тканин організму.

Санаторії Бердянська забезпечують комфортне розміщення відпочиваючих і всі необхідні умови для проведення лікувальних заходів. Для цих цілей в санаторіях розташовуються спеціальні споруди (солярії, інгаляторій, грязелікарні, бювети мінеральних вод, кабінети фізіотерапії тощо), де хворі можуть отримувати бальнеолікування, кліматолікування, грязелікування.

Отримання лікування, наприклад, у санаторії „Арктика”, забезпечує високу ефективність профілактики захворювань і відновлювальної терапії.

Окрім санаторіїв, розрахованих на туристів різного віку, є у Бердянську й оздоровчі центри для малечі. Розмаїття дитячих таборів, розташованих на узбережжі Азовського моря, забезпечить можливість вибору для найвибагливіших клієнтів, а розважальні програми беззаперечно сподобаються наймолодшим гостям Бердянська та залишать по собі букет незабутніх вражень.

Лікувальні та оздоровчі тури Бердянськ рекомендує туристам, починаючи вже з 23-25 років. Як відзначають експерти, уявлення про пансіонати і санаторії як місця для пенсіонерів давно застаріло. Адже санаторно-курортні та оздоровчі путівки рекомендовані не тільки людям, які потребують профілактики та лікуванні серйозних захворювань за направленням лікаря. Їх можна запропонувати також:

·                     у якості курсу повного відновлення організму спортсменам, у яких були травми;

·                     як засіб від депресії тим, хто втомився психологічно;

·                     у якості повноцінного відпочинку від стресу і тривалих перевантажень на роботі;

·                     у якості реабілітації після хвороби;

·                     а також для схуднення, омолодження, розслаблення, оздоровлення та багато чого іншого.

Усе це пропонує Бердянськ.

Окремо слід сказати про можливість отримання у Бердянську одного з найдорожчих видів медичних послуг — лікувально-профілактичний догляд за зубами. Багато пацієнтів вважають за краще отримувати такі послуги саме в Бердянську.

Серед переваг Бердянської міської стоматології називають висококваліфіковане лікування, якісну діагностику та унікальні методики.

Додамо, що медичний туризм — це можливість поєднати приємне з корисним. За винятком важких клінічних випадків (серйозних операцій), обстеження та лікування в Бердянську дозволить змінити обстановку, відпочити від повсякденних турбот, розширити кругозір і познайомитися з місцевими пам’ятками.

 

Детальну інформацію про можливості відпочинку та оздоровлення у Бердянську — що подивитись, де зупинитись, розважитись, оздоровитись тощо можна знайти на офіційному туристичному сайті berdyansk.travel

18.05.2017