ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В Днепре курсанты бились без правилСпортивне свято енергії та стійкості – курсанти ДДУВС отримали перемогу на чемпіонаті області з ММА

 

На території Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся чемпіонат області зі змішаних єдиноборств серед студентської молоді на призи ректора. У змаганнях взяли участь більше 30-ти студентів вищих навчальних закладів Дніпропетровщини.

Спеціальними гостями заходу стали: Вахабжан Муратов – 1-й віце-президент Федерації змішаних єдиноборств ММА України, віце-президент професійної ліги MMA PRO UKRAINE, головний тренер збірної України, чемпіон світу з бойового самбо серед майстрів, почесний майстер бойового самбо, суддя міжнародної категорії; Олексій Валівахін – чемпіон світу з рукопашу СПАС, віце-чемпіон з хортингу, переможець міжнародних турнірів із ММА серед професіоналів, учасник чемпіонату Європи з ММА серед любителів, випускник ДДУВС.

З вітальним словом до присутніх звернувся т.в.о. першого проректора Роман Кацуба: «Сьогодні ми проводимо чемпіонат області зі змішаних єдиноборств, дуже радий бачити тут спортсменів багатьох вишів Дніпра. Ваша сила духу, енергія, завзяття надають наснаги іншим рухатися вперед, мотивують до занять спортом».

Поєдинки видалися по-справжньому захоплюючими, видовищними та напруженими. Варто зазначити, що курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ стали лідерами змагань – вибороли два перших місця у своїх вагових категоріях, продемонструвавши прекрасну фізичну підготовку та професійну майстерність.

Глядачі щиро вболівали за своїх друзів, розділивши зі спортсменами  радість перемог і гіркоту поразок у хвилини змагань.

За результатами змагань у ваговій категорії 65,8 кг перше місце виборов Микита Мінайлов (СК «Таргет»), друге – Максим Буряк (факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС), третє – Олександр Жежер (факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС);

У ваговій категорії 70,3 кг перше місце посів Леонід Челахов (факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС), друге – Дмитро Толстокоров (СК «Патріот»), третє – Олександр Варламов (факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС);

У ваговій категорії 77 кг перше місце виборов Сергій Варварський (факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС), друге – Андрій Швидкий (СК «Патріот»), третє – Олександр Битюцьких (факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС).

Т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Сергій Балабан зазначив: «Спортивні змагання загартовують характер, волю до перемоги та готують наших курсантів до подальшої роботи у практичних підрозділах. Можна тільки радіти, що саме такі працівники поліції незабаром стоятимуть на варті закону та правопорядку».

Призери отримали нагороди та цінні подарунки.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних досягнень!

Відділ зв’язків з громадськістю та міжнародних зв’язків

22.05.2017