ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В мэрии Днепра многословно объяснили, почему горожанам в домах не нужны мусоропроводы70% сміттєпроводів у багатоповерхівках Дніпра вже заварені

Про це під час прямої телефонної лінії 5 липня повідомив начальник управління з експлуатації житлового господарства департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Віталій Слєпцов.

Представник мерії зазначив, що із 6 тис. 100 будинків комунальної власності сміттєпроводами
обладнано 1,1 тис. – 18% від загальної кількості. Причиною заварювання є не лише   бракдвірників, а й проблеми, які можуть спричинити ці конструкції.

«Обслуговування сміттєпроводу – це досить велике навантаження для двірника за невисоку зарплатню. Слід враховувати вірогідність отримання ним травм при прибиранні там  відходів. В останні роки спостерігається відтік цього персоналу. Якщо, наприклад, двадцять років тому ми мали 2 тис. 800 двірників, то зараз – 650. Сміттєпроводи часто є причиною виникнення пожеж у під’їздах, поширення неприємних запахів, різних комах, гризунів тощо. Крім того, вони часто засмічуються», – сказав Віталій Слєпцов.
За словами начальника управління, заварювання сміттєпроводів у багатоповерхівках розпочалося вже давно, але активно це почали роботи навесні цього року, коли виконком міськради ухвалив рішення про їхнє закриття. Попередньо проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями, і ремонтні бригади аварійних служб заварюють конструкції. Наприклад, наразі в Самарському та Чечелівському районах залишилося по одному
незавареному сміттєпроводу, повідомив Віталій Слєпцов.

«Перед заварюванням сміттєпроводи ретельно очищують. У перспективі їх можна буде використовувати для розміщення внутрішньобудинкових,локальних мереж», – додав  представник департаменту житлового господарства міськради.

05.07.2017