ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Тяжелобольным на Днепропетровщине подкинут денег на лекарства и расходные медматериалыФінансування обласної медичної програми збільшили майже на 100 мільйонів – Олег Кужман

 

У 2017 році фінансування обласної програми «Здоров’я населення Дніпропетровщини» збільшили на 36%. На ліки для «важких» хворих витратять майже на 100 мільйонів більше. Про це повідомив під час засідання колегії департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА перший заступник очільника області Олег Кужман.
«Цьогоріч на програму «Здоров’я населення Дніпропетровщини» з обласного бюджету виділили понад 250 мільйонів гривень. На ці кошти здебільшого закуповуються ліки для хворих на ниркову недостатність, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання», — розповів Олег Кужман.
За цією програмою область закуповує препарати та витратні матеріали для «важких» пацієнтів, які потребують регулярного проведення гемодіалізу або вживання інсуліну. Допомагають і пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, ВІЛ/СНІД та онкохворим.
«Отримати безкоштовні медпрепарати за обласною програмою можуть пацієнти, які знаходяться під спостереженням лікарів і потребують негайної допомоги», — зауважила заступник директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Олена Лугова.

23.08.2017