ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Прокуратура Днепра помогает мэрии собирать арендную плату за недвижимостьПрокуратура вимагає від підприємця повернути громаді нежитлові приміщення вартістю майже 500 тис грн

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №1 пред’явлено до суду позов в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради та Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Індустріального району м. Дніпра до приватного підприємця про стягнення заборгованості та розірвання договору оренди нежитлових приміщень.

Встановлено, що у червні 2016 року між Дніпровською міською радою та приватним підприємцем укладено договір оренди нежитлових приміщень загальною площею понад 70 кв м та вартістю майже 500 тис грн для розміщення торговельного об’єкту з продажу продовольчих товарів.

Проте з моменту підписання договору орендар систематично не сплачував орендну плату, внаслідок чого станом на серпень 2017 року утворився борг на загальну суму майже 60 тис грн.

У зв’язку з цим, прокуратура вимагає розірвати договір оренди, зобов’язати підприємця повернути приміщення територіальній громаді міста та сплатити борг у повному обсязі.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

07.09.2017