ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Генеральная прокуратура заинтересовалась скромным депутатом — монополистом из ДнепраНа депутата відкрили справу за передачу кіосків в оренду матері

Правоохоронці склали протоколи щодо адміністративного порушення з боку депутата міськради Дніпра. Про це йдеться у повідомлені генеральної прокуратури України, передає Depo.Дніпро.

Прокуратура дніпропетровської області завдяки співпраці з представниками Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» встановила, що депутат міськради Дніпра, будучи також секретарем постійної комісії міської ради з питань транспорту, зв’язку та екології, не повідомив про наявність реального конфлікту інтересів та під час засідання комісії взяв участь у погодженні рішення про передачу 160 кіосків в оренду фірмі, засновником якої є його мати.

За вказаним фактом складено протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за частинами 1, 2 статті 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Секретарем постійної комісії міської ради з питань транспорту, зв’язку та екології є депутат міськради Дніпра Григорук Олег.

13.09.2017