ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Чем порадует жителей Днепра филармония?



Репертуарний план на жовтень 2017 Дніпропетровської філармонїї ім.Когана

 

04.10(середа) 19:00

Концерт джаз-оркестру «DNIPRO BAND»

Диригент – Юрій Іщенко

08.10 (неділя) 18:00

Концерт академічного симфонічного оркестру

За підтримки Посольства Французької республіки в Україні та Французького інституту в Україні Соліст Максим Зекіні (фортепіано) Франція

М.Равель Концерт №2 для лівої руки Ре-мажор, А.Скрябін «Поема екстаза», М.Равель «Гробниця Куперена», А.Онеггер Симфонія №5 «Di tre re»

Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

10.10 (вівторок) 19:00

Концерт-присвята «Муслім Магомаєв»

Виконавці: Олена Ледовська (вокал), Вадим Кочетков (вокал), Катерина Миколайко (вокал), Руслан Супряга (вокал), Зінаїда Чепа (вокал), Вокал-шоу «КОНСОНАНС», Олександр Мирошниченко (вокал), Влад Мартинов (вокал), шоу-група «Джем Сі», шоу-балет «КАДАНС»

12.10 (четвер) 19:00

Вокал-шоу КОНСОНАНС з програмою ВІА-МАНІЯ

Художній керівник – Євгенія Нічвеєва

14.10 (субота) 18:00

Концерт симфонічного оркестру

Соліст — Олександр Хатіскаці (скрипка) Грузія

Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

В програмі: Й.Гайдн Симфонія №39 соль-мінор, симфонія №104 Ре-мажор «Лондонська», В.А.Моцарт Концерт для скрипки з оркестром №3 та №4

15.10 (неділя) 18:00

Гранд шоу Петро Лещенко – Журавлі

Виконавці: Владислав Мартинов (вокал), Зінаїда Чепа (вокал), шоу-група «Каданс», Джаз оркестр DNIPRO-BAND під керівництвом Юрія Іщенка та Володимир Зубань (акордеон). Режисер — народний артист України Іван Шепелєв.

18.10 (четвер) 19:00

Концерт симфонічного оркестру

В програмі: Музика азербайджанських композиторів

Диригент – народний артист Азербайджану Ялчин Адигезалов

Солісти: Шахрияр Іманов (тор), Ряван Ісмаїлов (вокал)

19.10 (четвер) 19:00

Прем`єра! Життя як оперета – І.Кальман

Виконавці: Катерина Миколайко (сопрано) , Роман Супряга (тенор), Надія Миколайчук (сопрано), Роман Таранцов

22.10 (неділя) 12:00

Дитячий симфонічний абонемент

Історія симфонічної музики Й.С.Бах, В.А.Моцарт, Ф.Шуберт, П.І.Чайковський, І.Стравінський, Л.Бернстайн

Диригент-лауреат міжнародного конкурсу Іван Чередніченко

22.10 (неділя) 18:00

Шоу пісочної анімації «Світ у пошуках щастя»

Виконавці: Художник пісочної анімації Ольга Ткаченко, ансамбль бандуристок «Чарівниці», Вадим Кочєтков (вокал)

24.10 (вівторок) 19:00

Музична вистава «Barry sisters»

Солісти: Юлія Мандич, Зінаїда Чепа, Влад Мартинов(вокал), Ольга Аванесова (скрипка) Режисер-постановник – лауреат премії А.Штогаренка Олена Цьопич.

26.10 (четвер) 19:00

Вокал шоу КОНСОНАНС з програмою МУЗИЧНИЙ РИНГ

28.10 (субота) 18:00

Концерт симфонічного оркестру

Авторський концерт композитора Евгена Магаліфа

Солісти – Едуард Ситянко (флейта) Польща, Олег Ситянко (флейта) Фінляндія, Марія Фролова (фортепіано) Україна

Диригент — заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

29.10 (неділя) 18:00

Музичне шоу ТАНГО СВІТУ

Виконавці:Олена Ледовська (вокал), Вадим Кочєтков (вокал), Інструментальна група «Evedance», балет «КАДАНС»

31.10 (вівторок) 19:00

Музичне шоу «Едіт Піаф. Душа Парижа»

Виконавці: Юлія Мандіч (вокал), Влад Мартинов (вокал), В. Зубань (акордеон), шоу-балет «Каданс», театр «Мім»

Вул. Воскресенська(Леніна), 6, тел. (098) 303 64 12, (066) 945 87 18 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

25.09.2017