ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Днепропетровская прокуратура выставила миллионный иск банку

26.04.2011

21 квітня 2011 року прокуратурою Дніпропетровської області заявлено позов до Дніпропетровського окружного адміністративного суду про стягнення з однієї з банківських установ області понад 1 мільйон 150 тисяч гривень заборгованості.

У квітні поточного року проведеною перевіркою додержання банківськими установами вимог ЗУ «Про гарантування вкладів фізичних осіб» встановлено, що до державного реєстру банків, що веде Національний банк України, у 1992 році включена одна з банківських установ області. Відповідно до вимог закону вона є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Всі учасники зазначеного Фонду зобов’язані сплачувати відповідні збори – двічі на рік по 0,25 відсотка від загальної суми вкладів, включаючи нараховані за ними відсотки.

Проте, в порушення вимог закону, цей банк не перерахував нарахований збір, що підлягав сплаті у 2010 році у сумі 1 122 088 гривень. До того ж станом на 06 квітня поточного року розмір пені становив ще 32 163 гривні, отже загальний розмір заборгованості перед Фондом складає понад 1 мільйон 150 тисяч гривень, несплата якої завдає шкоди економічним інтересам держави.

 

Прес-служба прокуратури області