ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Днепропетровский губернатор заинтересовался, как обстоят дела с Правдой…

22.04.2011

По сообщению управления прессы и информации ОГА:

Голова облдержадміністрації провів робочу нараду щодо реконструкції проспекту імені Газети «Правда» у Дніпропетровську. За його словами, мета реконструкції – перевести проспект у загальноміську магістраль безперервного руху.

«Проспект газети «Правда» - це найвразливіше місце в транспортній системі Дніпропетровська», - наголосив голова облдержадміністрації. Щодоби по проспекту, загальною протяжністю 6 км, проходить 50-60 тисяч автомобілів. Середня швидкість руху автомобілів проспектом – 30 км, що значно ускладнює пересування автотранспорту на лівому березі Дніпропетровська. Крім того, дорожнє покриття вулиці перебуває у незадовільному стані. Також рух значно ускладнюється світлофорними пішохідними переходами.

Тож планом реконструкції проспекту передбачено зрізка існуючого асфальтобетонного і укладання нового двошарового покриття. Також буде зменшено кількість світлофорів з 8-ми до 2-х. При цьому будуть відновлено три підземних переходи і споруджено 7 надземних переходів.

Все це в комплексі підвищить пропускну здатність проспекту, зменшить кількість заторів та аварій, підвищить безпеку пішоходів і водіїв. «Мета проекту - перевести проспект у загальноміську магістраль безперервного руху», - стверджує Олександр Вілкул.

У 2011 році планується замінити дорожнє покриття проспекту, встановити бордюрний камінь, відновити 3 підземних переходи і побудувати один надземний. Також буде виконано комплекс робіт з благоустрою. Зокрема, посадка дерев.

На сьогодні проходить заміна бортового каменю (бордюрів проспекту). Демонтовано 3,4 тис м (32,3% від запланованого) старого каменю. Встановлено 2,6 тис м нових бордюрів (24,7%) від запланованого. Проводиться фрезерування (зрізання) асфальтобетонного покриття. Вже зрізано 42,3 тис квадратних метрів асфальту. Це 20,1 від запланованого.

Також голова облдержадміністрації Олександр Вілкул та Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко висадили перші дерева вздовж проспекту імені Газети «Правда» в рамках програми його реконструкції та благоустрою.

Губернатор області висловив переконання, що зі стабілізацією погоди темпи робіт будуть набагато вищими, що дозволить провести заплановані роботи в строк.

 

ДОВІДКА

В області з ініціативи губернатора Олександра Вілкула за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів реалізується комплексна програма реконструкції та ремонту доріг комунальної власності.

За цією програмою в минулому році відремонтовано переважно капітально більше 1,5 млн квадратних метрів дорожнього покриття. У цьому році заплановано відремонтувати вже більше - близько 1,7 млн ​​квадратних метрів.

2011 року в Дніпропетровську окрім масштабної реконструкції проспекту імені Газети «Правда» у травні розпочнеться ремонт дорожнього покриття вулиці Шмідта, а в червні – проспекту Героїв Сталінграда, вулиць Маршала Малиновського та Бурштинової.