ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Губернатор поставил невыполнимую задачу

27.04.2011

Как сообщает управление прессы и информации ОГА:

 

В 2011 році буде відновлена робота позаміського дитячого закладу «Ювілейний» у Новомосковському районі. Наразі триває реконструкція дитячого закладу ім. Матросова у с. Орловщина. Для цього з обласного бюджет виділено 4 млн грн. На базі цього дитячого табору буде створено обласний центр оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених родин, який розпочне роботу у 2012 році.

 

            Про це заявила в.о. начальника управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілія Ковальова під час наради «Про хід підготовки оздоровчої кампанії влітку 2011 року».

            Загалом під час  оздоровчої кампанії на Дніпропетровщині працюватиме 971 дитячий заклад оздоровлення та відпочинку, що на 7 оздоровчих закладів більше, ніж торік. В 2010 році в області функціонувало 964 дитячі табори. Також дітей з нашої області на відпочинок прийматиме 31 дитячий табір в інших регіонів України.

            «Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул поставив завдання активізувати в області роботу щодо збереження та відродження мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Кількість оздоровлених дітей необхідно збільшувати не за рахунок таборів з денним перебуванням, а за рахунок відновлення позаміських дитячих закладів, в яких діти оздоровлюються протягом зміни, що триває 21 день», - зазначила Марія Пустова.