ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Иностранец снимал детское порно в Днепропетровске, Камбодже и Малайзии

05.08.2011

Днями, працівниками УБКТЛ ГУМВС України в Дніпропетровській області було викрито злочинну діяльність громадянина однієї із сусідніх держав, який протягом останніх десяти років займався ввезенням, виготовленням та розповсюдженням із використанням мережі Інтернет творів порнографічного характеру, створених за участю дітей.

Для зйомок порнографії зловмисник використовував дітей віком від п’яти до дванадцяти років із малозабезпечених сімей, дітей сиріт та безпритульних. Зловмисник займався зняттям відеороликів щодо вступу у статевий зв'язок у природній та неприродній формі як дітей між собою, так і дітей та дорослих, у тому числі із застосуванням предметів сексуального характеру.

Зйомки відеороликів проводилися у таких країнах як Білорусія, Російська Федерація, Україна, Камбоджа, Малайзія та інших.

Діяльність з виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії була для зловмисника постійним засобом отримання доходу, який становив від 7 тисяч доларів США на місяць.

            Під час проведення спецоперації, фігуранта було затримано на території Дніпропетровської області під час збуту дитячої порнографії.

            За цим фактом було порушено кримінальну справу за ч. 4 ст. 301 «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» Кримінального кодексу України. Фігуранту справи загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на  строк  від  п'яти  до  десяти років  з  конфіскацією порнографічних  предметів,  кіно- та відеопродукції,  матеріальних носіїв   комп'ютерних   програм,    засобів    їх    виготовлення, розповсюдження і демонстрування.

 

ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області