ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Машины скорой помощи снабдили не бензином, а навигаторами

31.07.2011

По сообщению управления прессы и информации ОГА:

 

Машини швидкої медичної допомоги в Дніпропетровській області обладнані  на 100% системами GPS- навігації На сьогоднішній день системами  GPS- навігації обладнані  вже всі 304 автомобілі швидкої та екстреної допомоги.

 Обладнання машин «швидкої» системами супутникової навігації направлене на підвищення якості роботи швидкої допомоги, що  є першочерговим завданням в удосконаленні системи охорони здоров’я, яке поставив губернатор Олександр Вілкул.

Система GPS-навігації була впроваджена в Дніпропетровській області з метою організації максимального рівня координації роботи служби швидкої допомоги.

Європейська практика свідчить, що використання системи супутникової навігації підвищує ефективність роботи «швидкої» щонайменше на 30%, тому відтепер усі машини «швидкої» будуть виїжджати на виклики з включеним GPS-навігатором. 

Таким чином оперативність надання екстреної допомоги значно підвищиться, що допоможе зберегти життя та здоров’я населенню Дніпропетровщини.

Крім цього, завдяки використанню GPS- навігаторів заощаджується пальне, придбане за бюджетні кошти, та  надається можливість ефективно контролювати та координувати роботу працівників швидкої допомоги.