давление:

ветер:

На нас нападут Тигры Донбасса

27.08.2010

29 серпня о 12:00 на стадіоні “Авангард” (ж/м Придніпровськ, вул. Контимирівська, 1) відбудеться товариський матч з регбі серед команд “Дніпро” (Дніпропетровськ) — “Тигри Донбасу” (Донецьк). Про це повідомили в управлінні з питань фізичної культури та спорту Дніпропетровської міської ради.

На футбольному полі команди гратимуть два тайми по 40 хвилин. У кожній команді по 15 чоловік. У грі забороняється атакувати гравця без м'яча, наносити удари або ставити підніжки.

Регбі — спортивна командна  гра з овальним м'ячем. Гравці кожної команди,  передаючи один одному м'яч руками та ногами, намагаються приземлити його в заліковному полі за воротами суперника або забити його в Н-образні ворота. М'яч повинен пролетіти над перекладиною воріт.