ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В АНД районе 23-летний сын расстрелял отца из ружья

27.08.2011

Как сообщает ЦОС ГУ МВД в Днепропетровской области:

26 серпня п. р. до працівників Павлоградського міськвідділу міліції вiд громадян надiйшло повідомлення про те,  що в одній із квартир по вул. Будівельна було виявлено труп  чоловiка. 

Виїздом  на  мiсце злочину, на пiдлозi в кухні з відкритою черепно-мозковою травмою, 5-ю колото-різаними пораненнями  черева було виявлено  труп непрацюючого, ранiше судимого, 44-річного

господаря оселі.

За скоєння  злочину працівниками карного розшуку був затриманий  74-річний  батько  потерпілого.

Зловмисник, 23 серпня  о 21.00    за  мiсцем  свого  мешкання,  на  грунтi  неприязнених

вiдносин, пiд час сварки, яка переросла в бiйку, кухонним  ножем  спричинив потерпілому

вказані  тiлеснi  ушкодження,  а  потiм  двiчi  вдарив  сина    металевою монтувалкою по головi. Наразі, знаряддя  злочину  -  кухонний  нiж  та  монтувала - вилученi. За цим фактом слідчим відділом було порушено кримінальну справу за. ч. 1 ст. 115 КК України «Умисне вбивство». Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від семи до  п'ятнадцяти років.

 

26 серпня до працівників Амур-Нижньодніпровського райвідділу міліції Дніпропетровського міського управління  надiйшло повідомлення про те,  що в одному із будинків по пров. Загорському було виявлено труп непрацюючого, 53-річного господаря оселі. Як з’ясувалося, 26 серпня близько  18.00  пiд  час  прибирання  в  пiдвалi окремо  стоячого  сараю,  який  знаходиться   на    подвiр'ї    зазначеного домоволодiння,    мiж    потерпілим та його непрацюючим, 23-річним  сином на грунтi неприязнених відносин виникла сварка, пiд час  якої зловмисник iз двоствольної мисливської рушницi, 16-го калiбру, здійснив  пострiл,  спричинивши своєму  батьку  смертельне  поранення.

Знаряддя злочину та двi гiльзи - вилучено. За цим фактом слідчим відділом було порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 115 КК України «Умисне вбивство». Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від семи до  п'ятнадцяти років.

 

 

26 серпня п. р. до працівників Тернівського райвідділу міліції Криворізького міського управління  звернувся  27-річний мiсцевий  житель. Заявник повідомив про те, що  о 07.00. бiля одного із будинків  по вул. Ю. Смiрнова двоє невiдомих,  знаходячись  у  станi  алкогольного  сп'янiння,  пiд   погрозою побиття, намагались вiдкрито заволодiти мобiльним  телефоном  та  грошовими коштами заявника. Коли потерпілий  вiдмовився вiддати особисте  майно,  мiж ними виникла бiйка, пiд час якої невiдомий нанiс один удар скляною  пляшкою потерпiлому по головi. За  скоєння  злочину  працівниками карного розшуку були затриманi  непрацюючi,  раніше судимі, 30-ти та 25-ти річні брати. За цим фактом слідчим відділом було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 187 КК України «Розбій». Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років
із конфіскацією майна.

 

27.08.2011