ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Из Осаки в Днепропетровск прилетело 80 кг японского перфоманса ))Запрошуємо відвідати інтерактивну просторову інсталяцію “Inner Mind Architecture” (Kenta Nakagawa, Японія) в у синій залі обласної філармонії в Дніпрі!

 
Кента Накагава привіз з Осаки 80 кілограмів власної техніки, аби експонувати в межах Конструкції перформанс «Inner Mind Architecture». Проект був вперше реалізований в стінах церкви Св. Гертруди (м.Кельн) архітектора Готфріда Бьома (одного з двух німецьких лауретів Прітцкерівської премії), і, згодом, після модифікації — на Венеціанському арсенале 2015 та вдома — у Японії.

«Було непросто розмитнити всю апаратуру, — ділиться подробицями співорганізаторка «Конструкції» Юлія Овчаренко. — У Запорізькому аеропорту виявилося, що працівники не знають англійської та вперше бачать такі папери, а це, на хвилинку, міжнародний аеропорт! Але все склалося, шість годин розмитнення — і Кента тепер у Дніпрі».

«Тема моєї художньої роботи — простір створений віссю часу. Я намагаюсь створити віртуальний простір за допомогою різноманітних матеріалів фізичного простору» — пояснює митець.

У своїх роботах Кента Накагава використовує і комбінує сучасні художні напрями та інструменти, такі як відео, світло, аудіовізуал, інтерактивне мистецтво, напівпрозорі екрани і звук, який реагує на навколишнє середовище, що оточує навколишній простір. «Inner mind architecture» призначений для медитації простору, де розум взаємодіє з відгомонами внутрішнього людського простору. У проекті Кента віртуальний простір змінюється кожну секунду, це не звичайний відео-арт, за яким можна лише спостерігати. Глядачі можуть увійти у віртуальний простір, можуть знаходитися дуже близько на відстані чуттєвого й інтуїтивного. Цей перформанс зрозумілий і дорослим, і дітям.

показ щоденно о 19:00 (30.05– 05.06)
Вхід вільний!

01.06.2016