ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Важно! Пенсионеров Днепра предупредили, что с 6 апреля они могут не получить свои пенсииЦентральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує:

 

Шановні пенсіонери!

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує, що на виконання підпункту 2 пункту 2 рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», затвердженого указом Президента України від 15.03.2017 року № 63/2017, з 4 квітня 2017 року Пенсійний фонд України призупиняє фінансування таких банків: ПАТ «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ Банк», АТ «ПроКредитБанк». Отже, з 4 квітня 2017 року громадяни України не зможуть отримувати свої пенсії у відділеннях зазначених банків або зняти їх у банкоматах за картками цих банківських установ.

Враховуючи зазначене просимо терміново надати до управління нову заяву для переоформ​лення пенсійного рахунку в іншому банку, крім тих, звісно, які потрапи​ли під санкції РНБО. При собі мати паспорт.

08.04.2017