ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Не пропустите праздник автоспорта в нашем городе!17-18 червня 2017 р. Дніпро приймає другий етап Чемпіонату України з автомобільного кросу

Змагання відбудуться на території балки селища Опитне, на унікальній за своєю конфігурацією трасі. Вона введена в експлуатацію у 2015 році. Довжина траси основної доріжки 1400 метрів.

Спортсмени із Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Харкова, Одеси, Донецька, Олександрії, Полтави, Кіровограда, Кременчука, Жовтих Вод, Старобельська, Вінниці, Чернівців і, звичайно ж, Дніпра приїдуть показати свою професійну підготовку в дисципліні автокрос.

Чемпіонат України з кросу проводиться в п’яти класах легкових автомобілів і трьох групах спеціальних кросових болідів «баггі». Окремим заліком виступають юніори віком від 5 до 11 років на міні-«баггі».

Програма змагань розрахована на два дні.

У суботу, 17 червня з 09:30 почнуться тренувальні заїзди, які о 11:30 продовжаться контрольними стартами. Перші предфінали і фінали заплановані на 14:00.

У неділю 18 червня гонка продовжиться церемонією урочистого відкриття о 10:00, за яким підуть усі фінальні заїзди.

Нагородження переможців і призерів відбудеться з 18:00 до 19:00.

Вхід для глядачів на видовищну подію вільний. Дістатися місця змагань також можна абсолютно просто і безкоштовно. О 9 ранку від Епіцентру відправляються безоплатні автобуси для глядачів.

Змагання проводить Дніпропетровський автоклуб і підрозділ Автомобільної Федерації України в Дніпропетровській області, згідно календаря Автомобільної Федерації України, затвердженого Міністерством Молоді та Спорту України.

Метою проведення змагань є пропаганда безпеки дорожнього руху, популяризація автомобільного спорту серед автолюбителів, привернення уваги молоді до технічних видів спорту, як форми проведення дозвілля та пропаганди здорового способу життя.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті Автомобільної федерації України www.fau.ua та офіційний дошці оголошень на сайті кросового комітету ФАУ www.cross.fau.ua.

10.06.2017