ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В Днепре утверждают, что суд может быть… на ладониДніпровська команда увійшла до фіналу національного IT-конкурсу

 

Дніпровська команда з проектом «Суд на долоні» пройшла відбір із 170 учасників з усієї України та увійшла до фінальної десятки національного конкурсу на основі відкритих даних Open Data Challenge.

Фінал відбувся 9 липня в Києві.

«Вихід у фінал конкурсу, де представлені сильні та гідні проекти, не лише надихає, але й зобов’язує. Наша команда високо цінує підтримку, надану менторами, й оцінку наших ідей членами журі. Зараз ми зосередимось на створенні прототипу сервісу, який представимо у вересні», — прокоментував проект «Суд на долоні» Кирило Захаров, компанія «Promedia Consulting».

«Суд на долоні» — додаток для юристів та учасників судового процесу, який допоможе оперативно отримати неочевидну інформацію з реєстру судових рішень за багатьма фільтрами плюс судова аналітика.

Конкурс розпочався 27 квітня. Критеріями відбору були: використання відкритих даних, іноваційність рішень на їх основі, соціальний вплив, перспективи розвитку проекту та сильна команда.

Після виходу до фіналу на команди чекає інкубаційний період, під час якого вони мають допрацювати свої проекти до мінімально життєздатного прототипу.

У вересні буде здійснений відбір 3 переможців, які отримають 400, 500 і 600 тис грн інвестицій на розвиток своїх проектів.

Незважаючи на те, що презентація конкурсу відбулась у Києві, Львові, Харкові, Херсоні та Чернігові, саме дніпровські команди отримали 20% місць у фіналі.

Захід відбувається за сприяння USAID, UKAID, Державного агентства з питань електронного урядування України, Eurasia Foundation, Open Data Institute, Фонду Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.

10.07.2017