ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Не пропустите! В Днепре соберутся лучшие автогонщики страны!Близько тридцяти пілотів змагатимуться у Дніпрі під час четвертого етапу Чемпіонату України з автомобільного слалому

 

Перегони проходитимуть 12 серпня на території Фестивального причалу (вул. Січеславська Набережна)

Переможців визначатимуть у трьох класах – «підготовлені авто із заднім приводом», «підготовлені авто із переднім приводом» та «стандартні автомобілі». Самі ж перегони відбуватимуться за форматом — три проїзди фігури кожним пілотом. Всі заїзди мають бути якомога швидкими та без збитих фішок, інакше – штраф. Для учасників організатори підготували непросту слаломну фігуру, яку кожен пілот матиме можливість вивчити під час тренувальних заїздів.

Попередні етапи Чемпіонату з автослалому відбувалися у Рівному, Харкові, Львові. Етап у Дніпрі організовує Дніпропетровський обласний автоклуб спільно з автомобільним клубом «Черкаси» за підтримки ФАУ.

За словами організаторів, на четвертий етап до Дніпра очікується приїзд кращих пілотів із Києва, Черкас, Львова, Харкова тощо. Свою команду представить і Дніпро.

Дивитися перегони можна буде як безпосереднього на Фестивальному причалі, так і в онлайн-трансляції.

Тренувальні заїзди пілоти розпочнуть вже з 10:00 год.

Старт перегонів з 14:00 год.

Довідка: Автослалом – це гонки на час по розміченій стійками території зі складною трасою (круті повороти, змійки, розвороти на 180 градусів і т. ін. ). Водієві необхідно добре відчувати габарити свого автомобіля, вміти маневрувати, точно дозувати тягу на ведучих колесах, вибирати найкращу траекторію руху, володіти прийомами стабілізації та швидкісних розворотів. Тобто характеристики автомобіля дуже важливі, але досвід і талант водія – грає аж ніяк не останню роль. Цей вид з кожним роком розвивається все впевненіше. Гонки проводяться на невеликій ділянці, яку можна знайти і в центрі міста, а пілотам не потрібно особлива підготовка техніки. Відносно невисока швидкість об’їзду фішок анітрохи не применшує видовищності боротьби, а майстерне проходження поворотів віялом незмінно викликає захват у вболівальників.

09.08.2017