ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Исторический музей Днепра обещает подробно рассказать о ГрушевскомМузей запрошує жителів Дніпропетровщини по-новому відкрити для себе постать Михайла Грушевського
Унікальні сімейні світлини та портрети Михайла Грушевського, рідкісні документи, монографії та переклади, книжки з особистої бібліотеки вченого з автографами, рукописи – ці та інші експонати у Дніпрі виставляють вперше. Побачити їх можна на виставці в історичному музеї, повідомили в управлінні культури, національностей і релігій ДніпроОДА.

«На виставці відвідувачі зможуть дізнатися, чи був Грушевський першим українським президентом, як створення «Історії України-Руси» вплинуло на консолідацію української нації. А ще – про спілкування Грушевського з Яворницьким та Франком, його особисте життя і трагедії родини», — розповіли в управлінні.

На виставці представлені реліквії з фондів Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові. Є й експонати з колекції національного історичного музею Дніпра.

Відвідати експозицію «Михайло Грушевський – вчений, історик, будівничий нації» можна до 20 листопада за адресою пл. ім. Т. Шевченка, 5. Час роботи: вівторок, середа, субота, неділя з 10.00 до 16.00. Деталі за тел. (0562) 46-27-61 або на сайті музею http://museum.dp.ua.

Михайло Грушевський – видатний український вчений, історіограф, письменник, публіцист, літературознавець, соціолог. Його діяльність вплинула на становлення української державності на початку 20-го сторіччя.

27.09.2017