ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

На выходных в Днепр съедутся около 700 мастеров каратеНа международном турнире встретятся спортсмены многих стран. Вход для зрителей — свободный
Цими вихідними у Дніпрі відбудеться міжнародний турнір з карате «Dnipro Casio Cup». Протягом двох днів за перемогу змагатимуться більше 700 спортсменів. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.
«Учасники турніру – спортсмени з України, Грузії, Азербайджану, Молдови, Туреччини та інших країн. Вік каратистів – від шести до тридцяти років», — розповів президент обласної федерації карате Володимир Вілянський.
Змагання проходитимуть у двох номінаціях – ката і куміте. Ката – показові виступи, куміте – поєдинки з суперниками. Наймолодша категорія учасників продемонструє бій з манекеном під час виконання так званого комплексу «фантом».
«Міжнародний турнір такого рівня з карате, яке нещодавно стало олімпійським видом спорту, в Дніпрі проводиться вперше. Плануємо започаткувати щорічне проведення цього турніру», — додав Володимир Вілянський.
Змагання будуть проходити у спортивному комплексі Українського державного хіміко-технологічного університету за адресою: м.Дніпро, Набережна Перемоги, 40а.
Урочисте відкриття турніру — 4 листопада о 13-00, вхід вільний.

02.11.2017