ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Более 500 участников АТО на Днепропетровщине обратились за конфиденциальной психологической помощьюЦьогоріч «гаряча лінія» психологічної підтримки для АТОвців допомогла майже  півтисячі людей, – Валентин Резніченко

 

Цьогоріч на «гарячу лінію» психологічної підтримки для АТОвців при ДніпроОДА звернулися майже 500 людей. Всі отримали безкоштовну конфіденційну допомогу, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

 

«Після повернення з АТО наші хлопці потребують не лише фізичного, а й психологічного відновлення. Не всі готові звернутися до спеціалізованих  реабілітаційних центрів – хтось не визнає проблему, інші соромляться. На «гарячій лінії» психологічної підтримки при ДніпроОДА можна отримати конфіденційну кваліфіковану консультацію. Цього року такою можливістю скористалися майже півтисячі  людей. Серед них – не лише бійці, а й їхні рідні», — розповів Валентин Резніченко.

 

На «гарячій лінії» працюють професійні психологи. Вони надають «швидку» психологічну підтримку – знаходять потрібні в конкретний момент слова та дають надію. Після консультації телефоном фахівці радять, куди можна звернутися за подальшою допомогою.

 

Телефон «гарячої лінії»: 0-800-505-085.

02.11.2017