ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В Днепр забрела «Японская осень» — три интересных концертаЯк відомо, указом Президента України 2017-й рік оголошено «Роком Японії в Україні»

 

Об этом сообщает пресс-служба мэрии:

03 листопада о 18-00 в приміщенні Дніпропетровської академії музики ім. М. Глинки (вул. Ливарна,10) – перший цьогоріч концерт проекту «Японська осінь у Дніпрі». Гратиме видатний японський  піаніст-віртуоз Темпей Накамура.

5 листопада у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету (пр-т Д. Яворницького, 72 А) відбудеться концерт всесвітньо відомої японської оперної групи Нобарадза на чолі зі співачкою Кадзуко Камія. Концерт складається з 2-х відділень: у першому представлять міні-оперу під назвою «Крилата ТенНін», у другому – японські традиційні композиції.

12 листопада у Дніпропетровському академічному обласному українському молодіжному театрі (вул. Володимира Мономаха, 23) дніпряни зможуть побачити виступ традиційного японського лялькового театру «Нінґьо Дзьорурі» також відомого під назвою «Бунраку». Він належить до нематеріальної культурної спадщини Японії та ЮНЕСКО.

 

02.11.2017