ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Бори Филатов призвал своих чиновников находить общий язык с ОСМД13 листопада міський голова Дніпра Борис Філатов провів другу робочу зустріч з ініціативною групою домовласників міста

 

Об этом сообщила пресс-служба мэрии:

Також до діалогу Філатов запросив представників профільних відомств і служб мерії. Борис Філатов вкотре наголосив на необхідності налагоджувати конструктивну взаємодію між домовласниками та чиновниками.

«Відмахуватися від ОСББ не вийде. Адже це – 14% від житлового фонду. Вони нікуди не дінуться. Тому необхідно відпрацьовувати форми взаємодії. І мета нашої наради – зробити це», – зазначив міський голова.

Зустріч тривала близько години. На порядку денному – відповіді на запитання, що обговорювали кілька тижнів тому, під час першого зібрання. Так, проблеми комунікації між деякими службами та громадянами у мерії хочуть вирішити за допомогою єдиного кол-центру звернень з питань ЖКХ, де в режимі онлайн можна буде побачити статус виконання заявки. Запустити його планують після 5 грудня.

Також вже навесні хочуть подолати монополію «Дніпрокомунтрансу» щодо вивезення сміття. Крім того, у мерії налаштовані створити документальні гарантії щодо «теплих кредитів» – коштів, які надають людям на переоснащення будинків енергоощадними технологіями.

Серед іншого, обговорили й капітальні ремонти будівель, утеплення труб і встановлення індивідуального опалення. У підсумку засідання також вирішили провести нараду з податковою щодо житлових субсидій та розглянути варіанти щодо приміщень, які знаходяться всередині ОСББ.

Борис Філатов наголосив: якщо після цього засідання у домовласників залишаться обґрунтовані претензії до профільних відомств, у мерії прийматимуть відповідні кадрові рішення.

13.11.2017