ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Выгодный бизнес: штраф меньше, чем рыночная стоимость алкогольного суррогатаУ Дніпрі організатор підпільного цеху з виготовлення алкоголю сплатить штраф у розмірі 51 тис гривень

 

Вироком Самарського районного суду м. Дніпропетровська 39-річного громадянина визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1,2 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів).

Встановлено, що протягом вересня-жовтня 2017 року вказаний чоловік, порушуючи норми чинного законодавства, організував підпільний цех з виготовлення алкогольних напоїв у нежитловому приміщенні промислової території у місті Дніпрі, використовуючи обладнання для масового виробництва таких напоїв з метою подальшого збуту.

В ході проведення обшуку у зазначеному приміщенні правоохоронними органами виявлено та вилучено понад 2,5 тисяч літрів водно-спиртової суміші, розлитої у 5-літрові пластикові пляшки.

Свою вину зловмисник визнав повністю. Обвинувачення підтримувалось прокуратурою Дніпропетровської області.

Суд призначив чоловікові покарання у вигляді 51 000 гривень штрафу; також конфісковано незаконно виготовлену продукцію та обладнання для її виготовлення.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

09.01.2018