ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Как управляющая компания Днепра отрабатывает в 2,5 раза выросший тариф по обслуживанию домаНовопризначений управитель відмовлявся виїжджати на прорив труби у підвалі

Мешканці будинку за адресою вул. Прогресивна, 17 не могли домогтися виїзду представників комунального підприємства. Про це Depo.Дніпро повідомили мешканці будинку, з підвалу якого на вулицю бив фонтан холодної води.

З вечора 11 січні з-під стіни на вулицю почала текти вода. Вранці 12 січня з отвору у подвалі на вулицю забив фонтан, вода тікла по проїжджій частині.

Мешканці будинку одразу почали дзвонити до аварійки «Дніпроводоканалу» і у Комунальне підприємство «Житлове господарство Самарського району» Дніпровської міської ради. Втім, протягом декількох годин відмовляли приймати заявку в обох комунальних підприємствах.

Врешті, близько 13:00 приїхала аварійка «Водоканалу» і перекрила воду всьому будинку.

Півтори години потому прибула машина Міської аварійної служби. Будинок досі залишається без води.

Мешканці скаржаться на постійні проблеми з комунікаціями у підвалі. Зокрема, через те, що частина каналізаційного колектору у дворі не стоїть ні у кого на балансі, вона постійно протікає, тож, у дворі і подвалах прилеглих будинків стоїть відповідний сморід.

Нагадаємо, що від 29.12.2017 року у житлових будинках у межах Амур-Нижньодніпровського району управителем багатоквартирних будинків призначене Комунальне підприємство «Житлове господарство Самарського району» Дніпровської міської ради. Середня ціна послуги за 1 кв. м по району у місяц з 1 січня 2018 р. складає 6,76 грн.

12.01.2018