ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Прогрессивных хакеров Днепра зовут на конференцию по… кибербезопасности!Одночасно з конференцією пройде фінал безпрецедентного для України командного наступально-захисного змагання CTF (Capture the Flag)

Дніпровських хакерів запрошують на конференцію з практичної кібербезпеки

Українські етичні хакери зберуться на першу в Україні некомерційну конференцію з практичної кібербезпеки NoNameCon. Захід пройде 17-18 травня у Києві і вже розпочався прийом заявок від потенційних спікерів та тренерів.

NoNameCon має на меті розширення та розвиток української спільноти спеціалістів з кібербезпеки, її інтеграцію в світову професійну спільноту та підвищення обороноздатності України в кіберпросторі.

Одночасно з конференцією пройде фінал безпрецедентного для України командного наступально-захисного змагання CTF (Capture the Flag). Поза основним часом відбудуться сесії з обміну досвідом, тематичні ігри, професійні дебати, гучна вечірка та інші соціальні події.

Запропонувати свою доповідь чи воркшоп можна до 28 лютого за посиланнямhttps://easychair.org/cfp/NNC2018 . У програму конференції увійдуть тільки ті доповіді та воркшопи, які мають негайне практичне застосування.

Ініціатори NoNameCon — професіонали та ентузіасти спільноти кібербезпеки України, які, зокрема, працювали над UISGCON CTFsOWASP KyivOWASP LvivNoName podcast тощо.

Конференція організовується на кошти спонсорської допомоги найпрогресивніших гравців на ринку кібербезпеки, які відчувають відповідальність за розвиток професійної спільноти та стан кібербезпеки українського суспільства.

Продаж квитків розпочнеться 1 березня 2018 року. Тоді ж розпочнеться набір волонтерів. Волонтери зможуть отримати безкоштовний квиток на конференцію в обмін на декілька годин допомоги в її організації.

07.02.2018