ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

ОСМД Днепра приглашают побороться за гранты облбюджета на программы энергосбереженияСтартував конкурс з енергозбереження для ОСББ та органів самоорганізації населення

 

Об этом сообщила пресс-служба областного совета:

Вже декілька років поспіль обласна рада виділяє кошти на конкурс проектів з енергоефективності та енергозбереження. Завдяки ньому люди можуть реалізувати у своїх будинках вкрай необхідні енергозбережні заходи: установити нові вікна та двері, відремонтувати міжпанельні шви, утеплити стіни, модернізувати систему опалення, освітлення, вентиляції та багато іншого. Минулого року на участь у конкурсі надійшло 180 заявок, серед переможців обрали 61 житлове об’єднання.

Головна умова для участі – це співфінансування. Обласна рада зможе покрити до 80 % витрат, інше – самі мешканці. Загалом на свій енергоощадний проект можна отримати до 50 тисяч гривень.

Цьогоріч обласна влада виділила на цей конкурс один мільйон гривень. Всі бажаючі можуть подати свої проекти до 30 березня.

Деталі за телефоном: 742-84-72.

Консультація за адресою: м.Дніпро, пр. О. Поля, 2, каб. 445 (будівля Дніпропетровської обласної ради).

Ранее «Горожанин» на конкретном примере рассказывал о том, насколько полезным для дома может быть ИТП (индивидуальный тепловой пункт) — экономия до 30% стоимости тепла и комфортная температура в доме.

04.03.2018