ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Лишенных школьных занятий детей Днепра просят не гулять по ДнепруГоловне управління ДСНС закликає громадян не виходити на кригу і застерегти від цього своїх дітей

 

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає жителів Дніпропетровщини не виходити на замерзлі водойми! Через відлигу лід дуже тонкий і ненадійний, виникає висока ймовірність нещасних випадків на річках та озерах, заручниками яких можуть стати як рибалки, так і випадкові пересічні громадяни.

З початку року рятувальники зафіксували вже 17 нещасних випадків на воді, внаслідок яких загинуло десять осіб. Одинадцять осіб були врятовані.

Рятувальники Головного управління щодня проводять профілактичну роботу з населенням щодо небезпеки виходу на кригу водойм, а також закликають долучитись до цього представників засобів масової інформації.  Радимо батькам провести з дітьми роз’яснювальні бесіди та заборонити виходити на лід й бавитись біля водойм без нагляду дорослих.

Прикладом небезпечних дитячих пустощів стала подія, яка трапилась 5 березня. Від працівників поліції на «101» надійшло повідомлення про те, що в Амур-Нижньодніпровському районі міста Дніпро, на Фрунзенському каналі троє дівчаток провалилися під кригу та знаходяться у воді. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів дітям вдалося вибратися самостійно, вони отримали допомогу від співробітників поліції.  На місці події водолази-рятувальники провели роз’яснювальну бесіду з дітьми та дорослими щодо правил безпечного поводження на кризі.

Інший випадок, 5 березня 2018 року, закінчився трагічно. О 8:55 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що у Соборному районі міста Дніпро, напроти бульвару Слави, троє чоловіків пірнали в ополонку, з яких 1 чоловік не з’явився на поверхні. За допомогою водолазного спорядження у крижаній воді було обстежено близько 150 квадратних метрів. На глибині 6 метрів та на  відстані 150 метрів від берега рятувальниками виявлено тіло пірнальника, 1985 року народження. Врятувати чоловіка не вдалося, лікарі швидкої констатували загибель чоловіка, тіло передано на СМЕ.

Аналіз загибелі людей на водоймах свідчить, що люди допускають грубі порушення правил поведінки на льоду.  До груп підвищеного ризику відносяться як любителі-рибалки так і діти.

Саме тому батькам необхідно нагадувати дітям про необхідність дотримання правил безпеки, доглядати, щоб діти не виходити на лід без нагляду дорослих.

Шановні громадяни! Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає вас не виходити на ненадійну кригу і застерегти від цього своїх дітей. В разі надзвичайної ситуації негайно повідомляйте про це за телефоном «101»!

 

 

Головне управління ДСНС України

у Дніпропетровській області

06.03.2018