ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Быть депутатом на Днепропетровщине становится опасным: стрельба на сессии горсоветаНа сессию горсовета в Никополе пришли люди, называющие себя «Правым сектором»

4 апреля на внеочередной сессии Никопольского горсовета мэра города Андрея Фисака облили зеленкой, произошла стрельба. Об этом сообщает «Город Никополь».

 

Представитель «Правого сектора» пыталась выступить перед депутатами, но Андрей Фисак ее игнорировал.

Активисты «Правого сектора» заявили о том, что действия мэра города Андрея Фисака и ряда депутатов привели к узурпации власти в городе и хищениям бюджетных средств.

Звук выстрела слышен на 06:20

С пистолетом в руках на фото депутат Александр Рыбаков

Мэр города Андрей Фисак в зеленке

Як повідомила Громадському радіо речниця Національної поліції в Дніпропетровській області Ольга Кузнецова, ніхто не постраждав.
«Сьогодні на сесії міськради відбулася сутичка між депутатми та активістами, в рузультаті чого чоловік здійснив два постріли з травмата вверх. Ніхто не постраждав», — розповіла речниця.
Як повідомляє місцеве видання Nikopol News, це були активісти «Правого сектору», які вже не вперше приходять на сесію Нікопольської міськради.
Із посиланням на начальника місцевої поліції видання повідомляє, що стріляв депутат міської ради Олександр Рибаков.
Поліція відкрила два кримінальних провадження: за фактами групового порушення громадського поряду й хуліганства. Поки поліція нікого не затримувала. «На місці працює слідчо-оперативна група, людей опитують», — додала Кузнецова.

04.05.2018