ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Днепр обзавелся собственным англоязычным бестселлером23 травня у Дніпрі відбулася вечірка-презентація путівника “Awesome Dnipro”. Книга є продовженням серії англомовних бестселерів про міста України

 
“Awesome Dnipro” – про все цікаве у Дніпрі. У ній є розділи про історію, культуру, відомих осіб та спорт. Тут розповіли про «АТБ» і найпопулярніші ресторани, про заводи й мистецтво, про будинок із 36-ма під’їздами та наймасштабніший у світі єврейський центр. Книга є продовженням серії “Awesome”, яку видавництво почало створювати у 2012 році. Авторки ідеї Дана Павличко й Ганна Копилова. Було продано більше 40 тисяч примірників з цієї серії.
Анна Копилова (арт-директорка видавництва «Основи»): «Ми називаємо книжки серії “Awesome” путівниками, хоч однозначно визначити їхній жанр складно. Напевно, це іронічні словники про те, що ми любимо в Україні, про все цікаве й варте уваги в її містах. Ми з Даною Павличко захотіли створити новий образ країни, показати всю таку різну красу. Без пафосу, шароварщини, золотих маківок церков, але з іронією і здоровим патріотизмом. У нас найкраще вдається видавати книжки, тому з їхньою допомогою ми взялися втілювати це бажання».

Книга “Awesome Dnipro” створена за підтримки промислової компанії Інтерпайп.

 

Саме із екскурсії заводом ми розпочали презентацію книжки. Продовженням стала  дружня вечірка у DoubleDecker Cake & Coffee. Там учасники брифінгу Лада Голубєва, директорка з розвитку видавництва, і Руслан Буряк, власник ресторану «Мыши Бляхера» та кав’ярні DoubleDecker, розповіли про книгу.

 

Руслан Буряк наголосив на важливості виходу“Awesome Dnipro” саме для жителів міста: “Ми проходимо цими вулицями щодня, з дитинства наче знаємо про цих людей і події, але насправді забуваємо, яке у нас чудове місто. Я дякую, що ця книжка нагадала нам про це”.
Під легкий фанк від діджея SM гості мали можливість краще познайомитися із книжкою “Awesome Dnipro”. Завершенням презентації книги стало афтепаті в Old Pal Bar.
Замовити книжку можна на сайті: https://osnovypublishing.com/awesome-dnipro/

26.05.2018