ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Мэрия Днепра опять переплатила при проведении бюджетных закупокКомунальники Дніпра купили дощоприймачі на мільйон дорожче ринку, не помітивши пов’язаних учасників

Как сообщает ресурс «Наші гроші«:

Комунальне підприємство «Гідроспоруди» Дніпровського міськради 16 травня за результатами тендеру замовило ПП «Ефект» решітки, дощоприймачі та люки за 3,91 млн грн. Про це написала Ольга Фоменко у «БюроUA».

Очікувана вартість закупівлі склала 4,11 млн грн. У тендері брали участь ПП «Ефект» та ФОП Сапега Віра Олександрівна. Пропозиція ФОП склала 3,99 млн грн., фірми – 3,91 млн грн.

Решітки дощоприймача з замком, яких комунальникам знадобилося у кількості 1560 штук, компанія «Ефект» поставить по 1260 грн. за одиницю. «Ефект» не є виробником продукції. У тендерній документації фірми є сертифікати якості товару, видані харківською компанією «Полімерпласт».
Тобто, продукцію ПП «Ефект» закуповує у «Полімерпласт», а після продає її КП «Гідроспоруди».

Габарити решітки дощоприймача з замком, яку «Ефект» продає комунальникам, складають 790×400×80 мм, вага – «не менше 12 кг», номінальне навантаження – «не менше 12 тонн».
На сайті представника «Полімерпласту» «Полімертехгруп» ціна дощоприймача з замком з такими ж характеристиками вказана у розмірі 930 грн.

На підприємстві виданню повідомили, що в разі покупки понад 100 штук таких решіток, ціна за кожну складе 900 грн. Тобто, якби «Гідроспоруди» купили цей товар за його реальною ціною, економія склала б 561 тис грн.

Щодо дощоприймачів з замком (габарити 790×400×80 мм, максимальне навантаження 13 тонн), то їх дніпровські комунальники закупили 480 штук за ціною 1738 грн. за одиницю. У «Полімертехгруп» такий дощоприймач коштує 1380 грн. Отже, 480 одиниць товару могли обійтися КП в 662,4 тис грн. Економія в такому випадку склала б 171,8 тис грн.

ПП «Ефект» – регулярний учасник і переможець торгів КП «Гідроспоруди» з осені минулого року. Засновник компанії – Максим Зав’ялов, керівник – Надія Зав’ялова.

Єдиним конкурентом ПП «Ефект» на торгах була ФОП Віра Сапега – мати цивільної дружини засновника ПП «Ефект» Максима Зав’ялова Аліни Сапеги. Віра Сапега – регулярний учасник і переможець торгів КП «Дніпродорсервіс» з жовтня 2016 р. В одному з тендерів «Дніпродорсервісу» Віра Сапега брала участь з ФОП Володимир Зав’ялов. Володимир Зав’ялов – батько керівника «Ефекту» Максима Зав’ялова.

06.06.2018